Релейная защита и автоматика
Производство устройств и панелей РЗА
Комплексные технические решения

заказать звонок

ТЕХ. ПОДДЕРЖКА:
+38 (067) 218-62-52
24 часа, ежедневно.

ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО

Генеральному директору ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ» Приходько В.С.

Шановний, Вікторе Сергійовичу!

На об'єктах ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на даний час в експлуатації знаходиться 10 шаф релейного захисту та автоматики виробництва ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ». З них три шафи - на підстанціях 110 кВ.

Шафи виготовлено з використанням тільки якісних і надійних комплектуючих та мікропроцесорних пристроїв виробництва ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ». Вони мають гарний зовнішній вигляд, якісне фарбування, обладнані внутрішнім освітленням та зручні в експлуатації. Шафи захищені від гризунів - вони щільно закриваються та в них застосовано герметичний ввод для контрольних кабелів.

Внутрішній монтаж виконано якісно і у повній відповідності до принципових та монтажних креслень.

Висококваліфіковані проектувальники ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ» виконують прив'язку типових схем до конкретного обладнання підстанції, а при необхідності виконують індивідуальні проекти, як це було зроблено для підстанцій 110/35/10 кВ «Н.Сіверський» та 110/10 кВ «Щорс». При чому було враховано окремі вимоги та узгоджено конкретні проектні рішення з представниками замовника.

Застосовані в шафах мікропроцесорні пристрої РС-83 являються одними з кращих серед аналогів вітчизняного виробництва. Вони відрізняються надійністю, хорошою функціональністю, високою інформативністю, пристосованістю до реальних умов експлуатації, зручністю в налагодженні та обслуговуванні.

ТОВ «РЗА СИСТЕМЗ» забезпечує свою продукцію технічним супроводом, методичними матеріалами, необхідними для виконання розрахунків уставок РЗА та безкоштовним програмним забезпеченням для їх обслуговування.

Директор технічний:
Рубанка В.М.