Поля, відмічені зірочкою є обов’язковими

  Навчання з побудови релейного захисту та автоматики

  Компанія «РЗА СИСТЕМЗ» пропонує своїм замовникам (потенційним та існуючим) навчальні технічні курси по роботі з пристроями власного виробництва. Навчання проводиться безкоштовно на базі центрального сервісного центру компанії «РЗА СИСТЕМЗ» (м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4) або за попереднім погодженням на підприємстві замовника.

  Курс навчання, залежно від програми, може тривати від 2 до 4 робочих днів по 6 годин кожен, і може бути організований як для фахівців з експлуатації пристроїв РЗА, так і для інженерів з проектування та розрахунків релейного захисту.

  У процесі навчання будуть розглянуті такі теми:

  – огляд продукції, що випускається компанією «РЗА СИСТЕМЗ» та сфери її застосування;

  – технічні характеристики пристроїв РЗА серії РС80, РС83, РС830 та їх відмінності;

  – побудова схем релейного захисту на базі пристроїв компанії «РЗА СИСТЕМЗ»;

  – налаштування та завдання уставок за допомогою програмного забезпечення «CODIS» та «BURZA»;

  – методичні вказівки щодо розрахунку та вибору уставок складних захистів (дистанційних захистів ліній 35-220 кВ, захистів трансформаторів та високовольтних електродвигунів);

  – практичні навички в налагодженні пристроїв РЗА та аналіз аварійних процесів на основі осцилограм і журналів подій та аварій.

  Всі фахівці, які завершили навчання в компанії «РЗА СИСТЕМЗ», отримують сертифікат про успішне проходження курсу з видачею права здійснювати побудову систем релейного захисту на базі мікропроцесорних пристроїв РЗА серій РС80, РС83, РС830, а також їх налагодження, конфігурування, експлуатацію та технічне обслуговування.

  Для оформлення заявки на навчання необхідно заповнити форму, після чого представник компанії «РЗА СИСТЕМЗ» найближчим часом зв’яжеться з Вами  для погодження дати та програми навчання.

  З питань проведення навчання або інших технічних питань звертайтесь за телефоном технічної підтримки компанії «РЗА СИСТЕМЗ»: +38 (067) 218 ​​62 52 або електронною поштою: service@rzasystems.kiev.ua