Про компанію «РЗА СИСТЕМЗ»

Шановні колеги!

Вже протягом багатьох років «РЗА СИСТЕМЗ» є провідним вітчизняним розробником та виробником сучасних пристроїв релейного захисту та автоматики, шаф релейного захисту та автоматики, шаф та щитів оперативного струму, а також технічних рішень щодо їх застосування.

Компанія «РЗА СИСТЕМЗ» готова запропонувати повний асортимент мікропроцесорних пристроїв РЗА серій РС83, РС830, РС80 для комплексного оснащення підстанцій класів напруги 150/110/35/20/10/6 кВ і шаф релейного захисту на їх основі.

Для виконання функцій релейного захисту та автоматики мереж 110 кВ та інших наша компанія запустила у серійне виробництво низку нових зразків серії РС830, серед яких є пристрої дистанційного захисту ліній, диференціального захисту трансформаторів, пристрої АЧР, захисту потужних електродвигунів, пристрої захисту фідерів контактної мережі тягових підстанцій та інші . На основі цих терміналів РЗА розроблені та виробляються типові шафи та панелі РЗА різного призначення, розроблені типові проекти модернізації РЗА цілих підстанцій та окремих приєднань.

Продукція компанії «РЗА СИСТЕМЗ» завдяки своїй надійності має підвищений до 5 років термін гарантії на мікропроцесорні термінали РЗА. Розрахунковий термін експлуатації пристроїв становить до 25 років за умови своєчасного проведення регламентних робіт із технічного обслуговування. Компанія «РЗА СИСТЕМЗ» гарантує технічну підтримку та ремонт всіх раніше випущених пристроїв протягом усього терміну експлуатації.

Вся запропонована продукція компанії «РЗА СИСТЕМЗ» відповідає найвищим нормам якості завдяки тісній співпраці з найбільшими світовими виробниками та постачальниками електронних компонентів, що також підтверджено сертифікатом якості ISO9001 та сертифікатами відповідності українського та європейського зразка.

Компанія «РЗА СИСТЕМЗ» буде рада співпраці з Вами!